Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
eX3v1l

G.Skill KM570 MX, Cherry MX Brown

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.400 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
eX3v1l
Поднесена
Последна промена
Прегледи
374

Повеќе огласи од eX3v1l

На врв Дно