Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

G.SKILL Flare X 3200MHz 32GB DDR4 (4X8GB)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
180

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно