Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Fujitsu Esprimo E720: Pentium G3260, 8GB DDR3, 120GB SSD, Win 10 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам повеќе парчиња офис компјутери со лиценсиран Windows 10 Pro со следнава конфигурација: Core G3260 (4 gen), 8GB DDR3, 120GB SSD.

Гаранција 1 година.
Цена, фиксна: 4500 денари/парче

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
320

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно