Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Fujitsu Esprimo E720: Core i5 4gen, 16GB DDR3, 240GB SSD, Win 10 Pro

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам повеќе парчиња офис компјутери со лиценсиран Windows 10 Pro со следнава конфигурација: Core i5 4gen, 16GB DDR3, 240GB SSD.

Гаранција 1 година.
Цена, фиксна: 7000 денари/парче

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
112

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно