Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
blackfen1

Focusrite Scarlett

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Било кој модел или друга фирма, за да ги поврзам мониторите. понуди или тука или во пп, сеедно

Информации

Автор
blackfen1
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
125

Повеќе огласи од blackfen1

На врв Дно