Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Flowermate AURA Vaporizer

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам за проценка... скоро воопшто не е користен... 2-3 пати само за тест и стои во кутија... доага со фулл паковање

Ревјуа и линкови за уредот:

View: https://www.youtube.com/watch?v=OjwWhmG8K3g&ab_channel=VapeElevate

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
192

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно