Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Thunderous_One

Fitbit Versa + 7 ремчиња

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://mobilemob.com.au/blogs/news/fitbit-versa-specifications
Здраво дечки, решив да го продадам мојот смарт часовник бидејќи ке апгрејдирам на поразлично.
Сите заинтересирани можат да ми пишат. Доаѓа со полнач и 7 ремчиња кои може да ги видете на сликите. Праќам по карго, и ќе го платам.
Цена: 3000 ден.

MAfgxit.jpg

7DF2Wl8.jpg

Информации

Автор
Thunderous_One
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
244
На врв Дно