Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Fender Frontman 65R

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам одлично појачало, користено ретко во домашни услови, + footswitch - гратис

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
239

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно