Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
erhanj

Продадено Fanatec Clubsport V3 педали

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
300 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://fanatec.com/eu-en/pedals/clubsport-pedals-v3
Педалите се во одлична состојба, користени се помалку од година дена.

Во оригинално пакување, доаѓа заедно со brake performance kit.

Тел. за контакт: 070/309-244

Информации

Автор
erhanj
Поднесена
Последна промена
Прегледи
235

Повеќе огласи од erhanj

На врв Дно