Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

External Blu-Ray burner with M-DISC support ASUS TurboDrive BW-16D1H-U PRO - ultra-fast 16X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нов екстерен Blu-Ray burner ASUS TurboDrive BW-16D1H-U PRO без оригиналната кутија но со сите додатоци

Повеќе инфо: BW-16D1H-U PRO|Optical Drives|ASUS Global

Цена, фиксна: 7000 денари
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
117

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно