Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ceco

Евтин Телевизор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Понудете тв до 2 3 иљади за постар човек. Фала

Информации

Автор
Ceco
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
166
На врв Дно