Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kolesk

Евтин лаптоп

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам лаптоп за офис употреба, настава на мајкрософт тимс, и најверојатно јутјуб.

Информации

Автор
kolesk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
112

Повеќе огласи од kolesk

На врв Дно