Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

EVGA Supernova G3 650W Gold

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам напојување EVGA Supernova G3 650W Gold.
Користено генерално за работа и гејминг во непушачка просторија.
Фул пакување и кабли.
Локална писмена гаранција до 09.01.2024та.

Мала забелешка: Ми рестартираше некогаш во елден ринг на конфигурација со 5900x и 3070.
На друга конфигурација немаше проблем, и на сервис исто ме известија дека не нашле проблем.

Повеќе информации во ПП.
Локација: Карпош - Скопје
Карго: На ваш трошок и ризик

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
621

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно