Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dimson

EVGA RTX 3060 12 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава EVGA RTX 3060 12 GB
исклучиво користена за gaming, истечена гаранција и сменета термална паста thermal grizzly kryonaut.
Не праќам по карго!
Цена: 13500 ден

Информации

Автор
Dimson
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
368
На врв Дно