Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

EVGA P5 850W Platinum

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам одлично зачувано напојување EVGA P5 850W Platinum
Доаѓа со следниве кабли:
1x PSU
2x VGA
3X SATA
1X MOLEX
без CPU кабел.

Напојувањето е користено за мајнинг во период од 2 години, заедно со уште едно исто вакво, за жал CPU кабелот и оригиналната кутија се фрлени, Првото напојување е продадено на формуов пред 5-6 месеци по цена од 5000 денари, целта ми беше да нарачам CPU кабел па потоа да го огласам, за жал во недостатог на време не успеав да го направам тоа.

Цена 4000денари, ова би требало да остави добар простор за да можете да си нарачате кабел.
контакт ПП или телефон 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
343

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно