Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Enthusiast Gaming PC: Z690, 13700K, RTX 4080, 32GB DDR5-6400, 2TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
226.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов ентузијастички гејминг компјутер:

MOTHERBOARD: ASUS PROART Z690-CREATOR WIFI
CPU: Intel Core i7 13700K
CPU COOLER: Arctic Liquid Freezer II 280 RGB
RAM: Kingston HyperX Renegade Silver 32GB(2x16GB) DDR5-6400 CL32 RGB
GPU: Gigabyte RTX 4080 AERO 24GB OC White
SSD: Samsung 990 PRO 2TB NVMe Gen. 4 (7.5GB/s Read/Write speed)
PSU: Corsair HX1000 1000W 80+ Platinum Full Modular
CASE: Lian Li Lancool III RGB
CASE FANS: 4x Lian Li 140mm ARGB fans

Цена, фиксна: 226000 денари
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Costigan_Jr

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
400

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно