Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Enthusiast Gaming PC: B760, i5 14600KF, 32GB DDR5-6400 CL32, RTX4060TI, 1TB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
98.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов ентузијастички гејминг компјутер со следнава спецификација:

MB: Asus PRIME B760-PLUS
CPU: Core i5 14600KF
CPU Cooler: NZXT Kraken 240 RGB White
RAM: Kingston HyperX Renegade Silver 2x16GB DDR5-6400 CL32 RGB
VGA: Asus Dual RTX4060TI 8GB OC White
SSD: Samsung 980 PRO 1TB
Case: NZXT H6 Flow RGB White
PSU: Cooler Master MWE 750 Bronze
Cables: Set White cables MB+CPU+VGA

Гаранција на цела конфигурација: 2 години
Цена, фиксна: 98000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
308

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно