Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kirev

Електричен велосипед DEVRON 28426/530, Alivio 9, црн

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
90.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
kirev
Поднесена
Последна промена
Прегледи
837
На врв Дно