Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Elden Ring PS5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://en.bandainamcoent.eu/elden-ring/elden-ring
Ја продавам Elden Ring земена од галерија, изиграна и спакувана без оштетувања на неа со сите пропратни работи од кутијата.

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
352

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно