Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Екстерни дискови WD Elemnts 5TB и Intenso 5TB 2.5" USB 3.x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови екстерни дискови WD Elements 5TB USB 3 и Intenso 5TB 2.5" USB 3.0 по 5000 денари парче фиксна цена.

24 месеци гаранција
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
330

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно