Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Eksteren HDD Western digital 4 TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Eksteren HDD Western digital 4 TB, koristen, odlicno socuvan
  • Ми се допаѓа
Реакции: baz и Miki98

Информации

Автор
Covece
Поднесена
Последна промена
Прегледи
218

Повеќе огласи од Covece

На врв Дно