Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Fatal1ty_

Подарено EeePc делови + електроника од тв

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Неисправен - за делови
Истекува

Опис

Подарувам EeePc нема батерија ни хдд за делови, исто така комплет електроника од плазма телевизор.

Не знам што е исправно што не.

Ако на некој му треба или работи со вакви ствари му ги подарувам, ако не идат во електронски отпад.

Информации

Автор
Fatal1ty_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
133

Повеќе огласи од Fatal1ty_

На врв Дно