Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Две нови графички картички Asus ROG Strix Gaming RTX 4090 24GB OC по екстра цени

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
105.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам две нови графички картички Asus ROG Strix Gaming RTX 4090 24GB OC по екстра намалена цена - 105000 денари!

Гаранција 33 месеци.

075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Psycore

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
109

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно