Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Две глувчиња Logitech MX Anywhere 2S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам две глувчиња Logitech MX Anywhere 2S со козметички забелешки: гумата од десната страна на двете е оштетена. Освен тоа други козметички забелешки немаат. Се продаваат со оригиналното донгле, комплетно исправни, батериите во добра состојба. За оние кои не знаат, овие глувци се направени да може да се користат по секакви површини (од каде е и името).


Цена, фиксна: 1000 денари по глуфче.
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
257

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно