Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

Dve Apple A1314 wireless bluetooth keyboard

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
30 €
Истекува

Опис

Prodavam dve Apple A1314 wireless bluetooth keyboard.
Tastaturite se vo odlicna sostojba.
Cenata e za edna tastatura.

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
278

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно