Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Подарено DVD-ROM, Caddy

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

DVD-ROM за ПЦ
DVD-ROM за лап топ
SSD Caddy за лап топ.
Ако на некого му вршат работа, пред да одат во отпад.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1020

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно