Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

ASUS Dual GeForce RTX™ 3070 OC Edition

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам одлично сочувана ASUS Dual 3070 OC edition купена нова од Insomniа ака @gOJDO.
Користена е за лајт гејминг, никогаш копана и гаранцијата и истече пред некој месец.
Се продава поради апгрејд. Доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.

Insomnia IT Servis

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Последна промена
Прегледи
149

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно