Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Продадено Држач за монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
900 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Го продавам држачот за монитор кој го користев за 24" монитор истиот е земен од Анхоч минатата година ова време.
Без знаци на користење,доаѓа со кутија.

Цена 900 денари.

Информации за држачот можете да најдете тука:
Omega Stand for 1 monitor

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
159

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно