Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Држач за монитор 13-27" 8KG

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.700 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
329

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно