Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Дрон DJI Tello

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Го продавам дронот, земен од @dekomote од следниот оглас.
Еднаш е летнат, го земав за внуците да играат меѓутоа помалото се плаши од зуењето.
Има гаранција, има се што има во огласот.

Цена 5000, дискутабилно :D

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
109

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно