Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
I

Дизајнерски монитор Benq BL3201PT 32" 4K IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
350 €
Истекува

Опис

Мониторот нема ниту еден мртов или заглавен пиксел, ниту знаци на користење или козметички оштетувања.

Спецификации:
32" AHVA (IPS) 4K екран 60Hz
Speakers 2x5w
4 x USB 3.0 (downstream)
1 x USB 3.0 (upstream)
2 x HDMI 1.4
1 x DisplayPort 1.2
1 x DisplayPort 1.2 (Input mini)
1 x DVI-D Dual Link
1 x D-sub
1 x 3.5 mm Audio In
1 x 3.5 mm Audio Out
1 x SD Memory Card Slot
High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP)

Мониторот доаѓа со сите додатоци и кутија.

Информации

Автор
Ivicakmk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
343

Повеќе огласи од Ivicakmk

На врв Дно