Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Дисплеј за лаптоп

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,

Продавам не користен дисплеј за лаптоп.
Накратко дисплејот случајно заврши во мои раце, немам информации колку пари е платен и за каков лаптоп е порачан.

Според гуглање на серискиот број спецификациите на дисплејот се следните:

Size: 15.6" WideScreen
Resolution: FHD (1920x1080)
Surface Type: Matte
Video Connector: 40 pin narrow video connector
Optical Technology: IPS
Refresh Rate: 300Hz

Слики во прилог. Барам проценка.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
94

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно