Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
prichina

DisplayPort 1.2 кабел 3 метри

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам DisplayPort 1.2 кабел , може и 1.4 сеедно е компатибилни се и двата, меѓутоа верувм поефтин е малце 1.2. Така да тој ми врши работа, битно да е 3 метри, помалку од тоа е проблем.

Информации

Автор
prichina
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
150

Повеќе огласи од prichina

На врв Дно