Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
imortel

Купено Display Port 1.4 cabel

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Купувам исправен DP 1.4v кабел.

Информации

Автор
imortel
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
86

Повеќе огласи од imortel

На врв Дно