Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nem_Akata

DIMM 32GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Beast CL16

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://anhoch.com/product/599876445/dimm-32gb-ddr4-3200mhz-kingston-fury-beast-cl16
Има уште 3+ години гаранција, купена од Анхоч.

Слободно пишете ми ПП или на Viber:
+389 77 996 716

Го продавам стикчево зашто ми е премногу 64gb

Само во Скопје, без карго.

Информации

Автор
Nem_Akata
Поднесена
Последна промена
Прегледи
143

Повеќе огласи од Nem_Akata

На врв Дно