Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Десктоп куќиште Ryzen 3700X 32GB Ram AMD 6800

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
38.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам половен компјутер составен од АМД рајзен 3700Х(8 core 16threads) Spire mini Tower cooler, Gigabyte B450 Gaming X, 2*16GB DDR4 Adata RGB Ram, AMD RX6800 16GB VRAM, SSD Samsung 980 500GB NVME, сето тоа во ново бело куќиште Deepcool CC 560 со проѕирна стаклена станица и 4 вградени 120мм сини LED вентилатори, и напојувани од Cooler Master 700W PSU. Рамот, ССД-то и куќиштето имаат валидни гаранции од Сет и Анхоч. За замени не сум заинтересиран, по карго праќам на ваша одговорност поради стаклото. Тестови во видео порака по желба. Локација Скопје, повеќе информации во пп.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Последна промена
Прегледи
632

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно