Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nikola100

Десктоп конфигурација Рајзен 1200 со монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
PSU COOLER MASTER MASTERWATT LITE 400W - 1200 ден
CASE обично без фенови- 400 ден
Ryzen CPU cooler -200den - за двете ако ги купите - бесплатно иде ладилникот

Пораки во ПП

Информации

Автор
Nikola100
Поднесена
Последна промена
Прегледи
273

Повеќе огласи од Nikola100

На врв Дно