Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Desktop компјутери HP Core i5. Поголем избор. Kанцелариски до Pro Gaming.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
49 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
На продажба Desktop Компјутери. Повеќе видови. Супер цени

tip 02. Hp Elite

Intel core i5 2400
4GB DDR3
320GB HDD
8xUSB
19" LCD monitor

Цена за 1 парче 69 евра
Цена за 6 парчиња 59 евра
Цена за 10 парчиња 49 евра

Tip 3 Lenovo Thinkcentre

Procesor Tip : Intel Core i5 4590
Memorija: 4GB / 8GB DDR3
Hard drive 250GB/500GB
Graph. Intel HD 2GB
Optical Drive dvd/rw
OS Windows 10 Licenca

Цена за 1 комплет 92 еur
Цена за 3 парчиња 86 eur
Цена за 10 парчиња 78 еur

Тip 4 HP EliteDesk ( 2 парчиња) Во цената е вклучен монитор

Intel Core i5 6500
8GB RAM
250 GB SSD
Intel HD 2GB
Windows 10
dvd/rw
19" LED Samsung

Цена за 1 комплет 155 евра
Цена за 2 парчиња 145 евра

Tip 11. Desktop Core i5 Gaming (3 парчиња)
Со гаранција

Intel Core i5 9400,
16gb DDR4,
256gb SSD Samsung EVO
GTX 1650 4GB
cooler Master
Case RGB

Цена за едно парче 21500 ден
Цена за 2 или повеќе парчиња 19900 ден

Tip 12. Desktop Core i5 11 generacija (3 парчиња)
Користени севкупно 40 дена.
Со гаранција

Intel Core i5 11400,
16gb DDR4,
256gb SSD Samsung Evo,
1000GB HDD,
RTX 2060 6GB,
cooler Master,
Case RGB

Екстра Цена 1 парче 30900 den
Цена за три или повеќе 28900 den

Tip 13. Acer PREDATOR Orion 5000 ( 2 парчиња)
Користени 5 дена со гаранција


Intel Core i7 12700,
32gb RAM
1000gb SSD
RTX 3080 10GB,
cooler Master,
Case RGB

Цена за едно парче 88300 den
Цена за двете парчиња 83900 denДоплата за монитори.

17" inci LCD - 8 eу
19" Inci LCD - 10 eу
20" inci LCD - 13 eу
19" inci LED - 24 eу
22" inci LCD- 35 eу
22" Inci LED Samsung 42 eу
23" inci LCD Dell 42 eу
Gaming Лаптопи Нови


1. Lenovo Gaming 3


Amd Ryzen 7 6800H
16GB RAM
512GB SSD
RTX 3050ti
15.6 FHD 120Hz
24 месеци гаранција

Цена 53.000 денари

2. Lenovo Gaming 3

Intel Core i7 12650H
16GB RAM
512GB SSD
RTX 3050ti
15.6 FHD 165Hz
24 месеци гаранција

Цена 59.900 денари

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
410
На врв Дно