Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Desktop Intel G4900, 16GB Ram, ThermaTake Real power со гаранција Анхоч

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ако може проценка нa Desktop

Gigabyte H310M
intel G4900
600W ThermalTake Smart RGB 80 plus
16GB Kingston
case DeepCool Kendomen RD
Cooler DeepCool Gammaxx 400 V2

проблем имало со плоча кога бил купен бидејќи имаше фабрички дефект.
веднаш е дадена нова плоча. ( на втората гаранција)

Во прилог се слики
од компјутерот и документи.

Најдобро е да се продаде цел, но доколку се најдат повеќе купувачи може да оди и на делови.

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
187

Повеќе огласи од Dinamit

На врв Дно