Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Desktop и Laptop компјутери на големо и мало. Големи летни попусти

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
69 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Golema akcija na Desktop kompjuteri. Golema kolicina namaleni ceni

1. Lenovo ThinkCentre (10 парчиња)

Core i5 3470
8gb Ram
250gb/500gb
Dvd rw

Цена за 1 комплет 79 evra
За повеќе 69 евра

2.Lenovo ThinkCentre ( 40 парчиња)

Core i5 4570
16gb Ram
250GB SSD/ 500GB
Dvd rw

Цена 110 eу
Цена за 10 парчиња 96 евра
Цена за повеќе по договор

2. Lenovo thinkcentre ( 3 парчиња)

Core i3 generation 7th
8gb Ram
128gb ssd
Dvd rw

99 evra

3. Dell Optiplex (4 парчиња)

Core i3 generation 8th
8gb Ram
128gb ssd
Dvd rw

129 evra

4. Lenovo ThinkCentre ( 3 парчиња)

Core i3 generation 9th
8gb Ram
256gb ssd
Dvd rw

149 evra

5. HP Pavilion / Dell optiplex/ Lenovo ThinkCentre (10 парчиња)

Core i3 10 generafion
8gb Ram
256gb nvme
WiFi
Dvd rw

169 evra

Понуда на лаптопи, со промотивни цени.

1. Laptop Lenovo Thinkpad t430 (3 парчиња)

Core i5 3230M
8gb Ram
320Gb
14" display
батерија 1-2 саати.
Оригинал полнач

Цена 5500 ден

2. Laptop Dell inspiron 15 Mid Game
(3 парчиња)
Core i5 8250
8gb Ram
128gb nvme + 1000gb Hdd
AMD Radeon R7 M460 4Gb
Dvd rw
Baterija slabi okolu 5 min.
Оригинал полнач
Состојба како нови

Цена 13990 ден

3. Laptop Dell Inspiron ( 2 парчиња)

Amd Ryzen 5 5500
16GB Ram
500GB nvme
Amd Radeon 2GB
15.6 Full HD
Оригинал полнач
Гаранција 1,5 година

Цена 299 evra

Доплата за монитори:
Наведените суми се за едно парче. Мониторите се продаваат само во комплет со куќиште. Засебно не.

19" LCD 11 eу
20" LCD 13 eу
22" LCD 27 еу
22" LED 36 eу

За земена поголема количина дополнителни попусти.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
731
На врв Дно