Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Desktop Gaming Pc по најниски цени.Core i3, Ryzen 5, Ryzen 7.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.300 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Голем избор на Desktop конфигурации.

На лагер
Intel core i5 4th gen
Intel core i3 10th gen
Ryzen 5 3600
Ryzen 7 5800

Цени од 88 - 890 евра
Повеќе инфо на
  • Ми се допаѓа
Реакции: farkizz

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
631
На врв Дно