Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Denon AVR1610 5.1 AVR 5x125W

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам одлично сочуван аудио-видео ресивер Denon AVR1610 5.1 AVR 5x125W со забелешка една од 3-те HDMI влезни порти не функционира (треба да се промени). Доаѓа со кутија и микрофон за калибрација.Цена, фиксна: 8000 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
491

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно