Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
zipi123

Делови за пц

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам најбејсик LGA1150 H81 плоча, 8гб рам и кукиште било какво црно!

Информации

Автор
zipi123
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
461

Повеќе огласи од zipi123

На врв Дно