Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Делови некористени 11-та генерација , H510 , 11400F , 500GB Samsung 970 Evo SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
14.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплет од матична плоча, интел процесор и SSD. Деловите се нови , некористени и неотворени воопшто земени локално во компензација преку фирма . Затоа да речам дека гаранција немаат ......

Цена за целиот комплет : 14700 ден
Можи карго испорака со договор.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
661

Повеќе огласи од dzunko

На врв Дно