Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Dell XPS 9500

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Нов некористен премиум лаптоп Dell XPS 9500.

Intel i5 10300H
8GB RAM
Intel UHD 630 graphics
500GB nVME SSD
15.6" FHD+ IPS InfinityEdge display

Лаптопот е нов, некористен, вклучен само за проверка, со кутија и сите пропратни додатоци.

Интернационална гаранција до Јуни 2024, ќе проверам околу преносот на гаранцијата (ако има потреба).

Има опција и за дополнителна тастатура т.е. комплетен palmrest со US English layout.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Necromancer и Oktar

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1062

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно