Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Josifosky

Dell XPS 13" 9315 i7-1250U 32gb 1TB SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
19 август 2023 во 17:42 90.000 ден. 99900
23 август 2023 во 20:27 75.000 ден. 16
29 август 2023 во 17:32 70.000 ден. 6
11 септември 2023 во 23:13 65.000 ден. 7
На врв Дно