Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Josifosky

Dell XPS 13" 9315 i7-1250U 32gb 1TB SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
65.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Dell XPS лаптоп со i7 процесор 32GB рам меморија и 1TB SSD диск. Има премиум гаранција до 1ви Март 2024.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bozoo

Информации

Автор
Josifosky
Поднесена
Последна промена
Прегледи
457

Повеќе огласи од Josifosky

На врв Дно