Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Dell Vostro 3710 SFF i5 12400, 16GB RAM, 500GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам практично нов (користен неколку часа севкупно за одреден проект) компјутер Dell Vostro 3710 SFF со следнава конфигурација: Intel Core i5 12400, 16GB DDR4-3200, 500GB NVMe, WiFi

Гаранција: 6 месеци
Цена, фиксна: 24000 денари
075 437-061, Kирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
179

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно