Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Dell Vostro 3710 SFF i3 12100, 16GB RAM, 500GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам практично нови (користени неколку часа севкупно за одреден проект) компјутери Dell Vostro 3710 SFF со следнава конфигурација: Intel Core i3 12100, 16GB DDR4-3200, 500GB NVMe, WiFi

Цена, фиксна: 21000 денари
Гаранција: 6 месеци

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
403

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно