Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено Dell Vostro 3580 (проценка)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Молам за проценка на лаптопчево:
Dell Vostro 3580, i3-8145U - 8GB RAM, 256GB SSD и 15.6 Inch FHD екран и оптички драјв.
Лаптопот е во mint состојба, нема никакви козметички знаци на користење (бидејќи поголемиот дел од времето е во кутија).
  • Ми се допаѓа
Реакции: StalkeR

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
459

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно